Endermologia – walka z cellulitem i rozstępami

W ostatnim czasie bardzo popularne jest odchudzanie się i stosowanie różnego rodzaju diet, które pomagają zgubić zbędne kilogramy. Niestety nawet jak już schudniemy to nasz skóra nie jest już taka sprężysta i nie wygląda idealnie. Na tego typu problemy salony kosmetyczne oferują różnego rodzaju zabiegi w tym endermologię.

Endermologia to zabieg, który wykonuje się w celu zniwelowania cellulitu i rozstępów ale również dla relaksu i wygładzenia skóry.  Zabieg ten przynosi naszemu ciału nieocenione korzyści. Dzięki wielokrotnemu oddziaływaniu na tkankę łączną możemy bezpowrotnie pozbyć się pomarańczowej skórki czyli cellulitu. Efektem zabiegu jest ogólne odprężenie i relaks, jędrna i sprężysta skóra oraz zmniejszenie wagi. Ogólnie endermologia normalizuje napięcie mięśni, krążenie krwi oraz przepływ energii w organizmie, dodając mu sił i energii.

przeglad-prasy.net

Zabieg endermologii przeciętnie trwa przez około 30 minut i jest wykonywany specjalnym urządzeniem. Aby osoba masowana czuła się komfortowo, zabieg wykonywany jest przez kombinezon nazywany endermower, który chroni skórę przed urazami mechanicznymi i zwiększa efekt dając możliwość wykonywania płynnych manewrów przez masażystę.

Na koniec ważną informacją dla osób które walczą z nadwagą, rozstępami i cellulitem będzie to że dzięki endermologii można zmniejszyć zwój rozmiar o jeden lub więcej numerów.

Komentarze