sale szkoleniowe w Rzeszowie

Rzeszów – miasto które ciągle się rozwija

Rzeszów obecnie jest jednym z najlepiej rozwijających się miast w Polsce. Jest zadbany, czysty – liczy się tutaj przede wszystkim dobrobyt mieszkańców.

Głównymi priorytetami miasta Rzeszowa są kwestie ekologiczne, rekreacja, rozwój edukacji i szkolnictwa wyższego, zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa i godnych warunków życia. Realizowane są różne innowacyjne inwestycje dzięki pozyskiwanym funduszom unijnym. Przykładem są ogrzewane i klimatyzowane przystanki. Tutaj znajduje się również podziemna trasa turystyczna mająca około 400 m.

Rozwój osobisty w Rzeszowie

Rzeszów jest również miastem akademickim, mieści się tutaj Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika. Absolwenci szkół średnich mogą skorzystać także z oferty niepublicznej Wyższej Szkoły Informatyki, Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, czy Wyższej Szkoły Inżynieryjno- Ekonomicznej. Miasto to w większości zamieszkują ludzie młodzi, aktywni zawodowo. Stolica Podkarpacia może poszczycić się również sporym przyrostem naturalnym. Jest to bardzo dobre miejsce na założenie rodziny, znajduje się tutaj duża liczba żłobków, przedszkoli i odpowiednio dostosowana infrastruktura. W  Rzeszowie dynamicznie rozwijają się przedsiębiorstwa, ciągle pojawiają się nowe miejsca pracy.

hotele Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie zorganizować spotkanie biznesowe?

Poszukując odpowiedniego miejsca na nocleg, czy też spotkanie służbowe warto wybrać hotel Iskra. Jest położony w dogodnej lokalizacji, mieści się bowiem w centrum miasta.

Zapewnia on atrakcyjne sale szkoleniowe w Rzeszowie idealne na szkolenia i spotkania biznesowe. Hotel posiada trzy sale o różnej wielkości, w zależności od potrzeb klientów. Sale konferencyjne są pomieszczeniami wielofunkcyjnymi, przeznaczonymi do komfortowego organizowania spotkań biznesowych. Wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny i nowoczesne nagłośnienie.

Hotel zapewnia również w razie potrzeby poczęstunek dla uczestników danego spotkania. Istnieje  możliwość korzystania z restauracji hotelowej.

Komentarze