Odmładzanie bez skalpela

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i młodo ale skóra z upływem lat się starzeje i przestaje budzić zachwyt. Przychodzi taki czas gdy nawet najdroższy krem nie radzi sobie z oznakami starości, a wszelkie zabiegi wymagające ingerencji skalpela budzą przerażenie, rozwiązaniem jakie pozostaje wtedy nam są zabiegi w salonach kosmetycznych.

W ofercie większości salonów kosmetycznych możesz znaleźć wiele zabiegów odmładzających przynoszących efekt podobny do tego po operacji plastycznej. Można tu wymienić kilka po których twoje ciało będzie o kilka lat młodsze: endermologia, liftmassage, fotoodmładzanie, masaż antycellulitowy.

Endermologia to zabieg, który wykonuje się w celu zniwelowania cellulitu i rozstępów ale również dla relaksu i wygładzenia skóry.  Zabieg ten przynosi naszemu ciału nieocenione korzyści. Dzięki wielokrotnemu oddziaływaniu na tkankę łączną możemy bezpowrotnie pozbyć się pomarańczowej skórki czyli cellulitu.

elwerb.pl

Liftmassage to można powiedzieć w stu procentach naturalna technika głębokiego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem polegającym na połączeniu dwóch technologii świetlnych i fal radiowych. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie czyli zapobiegnięcie starzeniu się skóry.

Masaż antycellulitowy wykonywany jest w celu uelastycznienia i ujędrnienia skóry oraz zmniejszenie cellulitu. Polega na oklepywaniu miejsc dotkniętych pomarańczowa skórką.

Komentarze