Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to przede wszystkim szeroko zakrojone działania profilaktyczne. Jej głównym celem jest wpływanie na poprawę urody poprzez zabiegi korygujące niedoskonałości estetyczne, leczenie chorób skóry oraz spowalnianie procesów starzenia. W jej zakresie dokonujemy zabiegów rekonstrukcyjnych mających odtworzyć stan wcześniejszy skóry oraz poprawić jej wygląd. Jest to działanie bezpieczne, bezinwazyjne, a przede wszystkim skuteczne.

Przeprowadzane przez nas zabiegi w ramach medycyny estetycznej to: liposukcja ultradzwiękowa, fotodepilacja, fotoodmładzanie i endermologia.

Liposukcja ultradżwiękowa to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej w miejscach, w których najtrudniej to zrobić. Umożliwia to wymodelowanie sylwetki zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Sam zabieg przeprowadzany jest za pomocą ultradzwięków, które nie naruszają integralności skóry. Fale różnej częstotliwości oddziałują na tkankę, niszcząc błony komórek tłuszczowych, uwalniając w ten sposób nagromadzony tłuszcz. Odradzamy ten zabieg szczególnie Paniom w ciąży i karmiącym piersią, osobom cierpiącym na zmiany skórne w postaci wysypek, ran, a także chorym na nowotwory, nadciśnienie tętnicze oraz słabą krzepliwość krwi.

e-format.pl

Fotodepilacja polega na usuwaniu nadmiernego owłosienia za pomocą światła. Impulsy emitują fale o zakresie 590 – 1200 nm, co umożliwia dokładne dostosowanie przeprowadzanego zabiegu do konkretnych potrzeb naszego Klienta. Fotodepilacja polega na konwersji energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną. W wyniku tych działań następuje niszczenie komórek odpowiedzialnych za powstawanie włosa. Zabieg nie dostarcza żadnych niekomfortowych odczuć w postaci nadmiernego ciepła, dzięki zaopatrzeniu urządzenia do fotodepilacji w wydajny system chłodzenia. Ilość zabiegów potrzebnych w uzyskaniu zadowalających efektów zależy od wielu czynników, m.in. fototypu skóry, części ciała poddanej zabiegowi, płci i wieku, a także właściwości owłosienia.

Fotoodmładzanie to redukcja widocznych objawów starzenia się skóry przy użyciu silnych impulsów światła. Pomaga w leczeniu rozszerzonych naczynek, nadmiernych rumieńców, trądziku, zaczerwienień oraz przebarwień, piegów czy plam starczych. Zabieg odbywa się dzięki urządzeniu emitującemu fale świetlne IPL i fale radiowe RF. Umożliwia ono emitowanie fal różnej długości w różnych kierunkach, które w zasadniczy sposób wpływają na poprawę wyglądu i regenerację skóry. Naskórek chroniony jest poprzez nałożenie specjalnego żelu chłodzącego, który chroni skórę i w znaczny sposób zmniejsza obrzęk twarzy. Fotoodmładzanie to bezpieczny i skuteczny sposób na odnowę skóry.

Endermologia to bardzo skuteczna metoda zwalczająca cellulite. Efektywność tego zabiegu została udowodniona klinicznie i posiada atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Endermologia to metoda naturalna i bezinwazyjna polegająca na masażu całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w ruchome, niezależne rolki. Jeden zabieg to przyjemne 45 minut, w czasie których masowane jest całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc dotkniętych cellulitem. Inne wskazania do endermologii to utrata jędrności skóry, miejscowa otyłość, poprawa wyglądu skóry u kobiet po ciąży, a także obrzęki.

Komentarze