Oxybrazja

Oxybrazja

Każda kobieta chciałaby mieć piękną, bez wad cerę. Ale niestety tak nie jest, czasami promienna i czysta, a przede wszystkim ładna cera dla nie jednej kobiety jest jedynie marzeniem. Stan i jakość cery uwarunkowana jest genetycznie, w następnej kolejności wpływ na jej wygląd maja takie czynniki jak słońce, wilgotność powietrza, używki oraz sposób odżywiania. Dlatego mimo że stosujemy różnego rodzaju kosmetyki, nie zawsze osiągniemy pożądane efekty.

Odpowiedzią na problemy z cerą, osiągniecie idealnego stanu są różnego rodzaju zabiegi proponowane w niejednym salonie kosmetycznym. Jednym z zabiegów poprawiającym kondycję skóry twarzy jest zabieg oxybrazji. Zabieg oxybrazji wykonuje się na tych samych zasadach co popularną mikrodermobrazję. Różnicą jest jednak to, że zamiast kordunu stosuje się tlen pod ciśnieniem oraz rozproszone krople soli fizjologicznej.

access2.pl

Efektem, a zarazem celem tego zabiegu jest odświeżenie, wygładzenie i rozjaśnienie cery. Przy głębszym działaniu można redukować przebarwienia, a nawet blizny. Oxybrazja usuwa złuszczający się naskórek, zaskórniki, zwęża pory. Zabieg redukuje również zmarszczki i wyrównuje pigmentację skóry.

Zabieg jest zalecany praktycznie przy wszystkich rodzajach cery, skorzystać z niego mogą nawet osoby z bardzo wrażliwą cerą oraz naczynkową, a idealna wręcz jest dla osób z tłustą i trądzikową cerą. Dzięki złuszczaniu naskórka zmniejsza się grubość warstwy rogowej, poprawia ukrwienie skóry. Nie jest to zabieg inwazyjny, ale nie jest wskazany dla osób które mają problemy z łuszczycą, wirusową czy bakteryjną infekcją skóry i z chorobą nowotworową.

Komentarze