Odchudzanie - wyszczuplanie

Odchudzanie – wyszczuplanie

Dzięki fachowej wiedzy i profesjonalnym urządzeniom pomożemy Ci w odchudzeniu organizmu oraz wyszczupleniu sylwetki. W celu pozbycia się zbędnych kilogramów i efektownego wymodelowania figury, proponujemy zabieg endermologii oraz termolipolizy. Metody oferowane przez nas mogą być doskonałym uzupełnieniem diety oraz sposobem na budowę zdrowego i pięknego ciała.

Endermologia, którą wynalazł Louis Paul Guitay, to doskonała metoda do walki z cellulitem i rozstępami. Wpływa również wspaniale na poprawę elastyczności skóry, działa odprężająco i relaksująco. Dodatkowym atutem tej metody jest stopniowe zmniejszanie się wagi ciała tylko w  miejscach, w których jest to niezbędne. Endermologia w skuteczny sposób eliminuje wszelkie toksyny z organizmu, co wpływa na poprawę wyglądu skóry i zatrzymuje procesy jej starzenia. Z uwagi na to, że endermologia to forma masażu, pozwala to na pełne pozbycie się nagromadzonego stresu, zarówno fizycznego jak i psychicznego, a także wpływa relaksująco i wyciszająco.

m2net.pl

Termolipoliza pomaga doskonale w odchudzaniu ciała ze zbędnej tkanki tłuszczowej, usuwaniu cellulitu i oznak przebytej ciąży oraz modeluje sylwetkę i eliminuje ból, stres, zmęczenie. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą efektu cieplnego, czyli promieniowania podczerwonego. Fala promieniowania rozgrzewa organizm do głębokości około 6 cm, co pozwala przyspieszyć proces spalania tkanki tłuszczowej. Pomaga w ukrwieniu i dotlenieniu tkanek oraz przyspiesza metabolizm i usuwa toksyny nagromadzone w organiżmie. W celu osiągnięcia optymalnych efektów zaleca się wykonywanie zabiegu 2 razy w tygodniu.

Komentarze