Mezoterapia i głowa

Mezoterapia i głowa

Mezoterapia igłowa to stosunkowo nowy zabieg oferowany w salonach kosmetycznych, ale za nim z niego skorzystasz dowiedz się w jakim celu się go wykonuje oraz jakie efekty przynosi.

Celem mezoterapii igłowej jest lifting, ujędrnianie, nawilżanie, odżywianie skóry, a także profilaktyka mająca na celu przeciwdziałać wypadaniu włosów oraz wzmacniać je.

Mezoterapię igłową wykonuje się poprzez aplikowanie małych dawek preparatów aktywnie działających takich jak kwas hialuronowy, glutation, amino kwasy, witaminy, kofeina, sole mineralne, pierwiastki śladowe, krzemionka organiczna pod skórę. Miejsca w jakich można stosować zabieg to twarz, szyja, dekolt, dłonie, pośladki, uda, brzuch, skóra głowy.

tedegazeta.pl

W celu osiągnięcia pożądanych efektów powinno się skorzystać od 4 do 8 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Zalety jakie za sobą niesie zabieg to niewątpliwie fakt że jest to metoda naturalna i niechirurgiczna, a ponadto efekty są długotrwałe i widoczne już po pierwszym zabiegu.

Mezoterapii igłowej nie zaleca się gdy osoba poddająca się zbiegowi jest w ciąży, ma cukrzycę, leczy się na nowotwór, opryszczkę, ropne zapalenie skóry, wirusowe zapalenie wątroby oraz ma choroby krwi i padaczkę.

Na koniec należy zaznaczyć, że po zabiegu należy unikać słońca, korzystania z sauny, znacznego wysiłku fizycznego oraz nie poddawać się innym zabiegom na tym samym obszarze skóry na którym wykonywany był zabieg mezoterapii igłowej.

Komentarze