FC Barcelona: Kolejne zwycięstwo z Robertem Lewandowskim

Barcelona w meczu z Athketic Bilbao, pokazało swoją siłę i bez problemów wygrało na Camp Nou 4:0. Duma Katalonii nie mogła pozwolić sobie na stratę punktów , szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że czeka ich mecz w Lidze Mistrzów z Bayern Monachium.

FC Barcelona od początku spotkania pokazała swoją przewagę i już po 22 minutach było 3:0. Pierwszy gol został strzelony przez Ousmane Dembele. Sześć minut później  na karcie strzelców zapisał się Sergi Roberto. W następnych czterech minutach kolejnym strzelcem był Robert Lewandowski, który zszedł z boiska w 62 minucie meczu.

W drugiej połowie z powodu kontuzji mecz stracił na prędkości i ostatnim strzelcem okazał się Ferran Torres, który w 73 minucie ustalił ostateczny wynik meczu.

FC Barcelona – Athletic Bilbao 4:0 (3:0)

1:0 – Ousmane Dembele 12′

2:0 – Sergi Roberto 18′

3:0 – Robert Lewandowski 22′

4:0 – Ferran Torres 73′