Piękniejsza bez skalpela – fotoodmładzanie

Piękniejsza bez skalpela – fotoodmładzanie

Medycyna estetyczna to różnego zabiegi które poprawiają wygląd zewnętrzny, najczęściej korzystają z nich kobiety, ale obecnie też zdarza się  również, że mężczyźni także poprawiają mankamenty swojej urody. Zabiegi należące do medycyny estetycznej to powiększanie piersi, ust, poprawienie kształtu czy rozmiaru nosa i inne zabiegi, które wymagają ingerencji skalpela.

Dla osób, które boją się aż tak inwazyjnych metod upiększających, salony kosmetyczne maja w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi poprawiające wygląd bez użycia skalpela.

http://avanet.pl/

Endermologia, liftmassage, masaże oraz fotoodmładzanie, tego typu usługi można znaleźć w ofertach salonów piękności. Endermologia pomaga kształtować sylwetkę i zwalcza celulit z kolei liftmassage to naturalna technika głębokiego liftingu, odmłodzenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu.  Na rynku w ostatnim czasie pojawiła się również nowa metoda walki ze starzejącą się skórą – fotoodmładzanie.

Fotoodmładzanie jest zabiegiem polegającym na połączeniu dwóch technologii świetlnych i fal radiowych. Celem tego zabiegu jest odmłodzenie czyli zapobiegnięcie starzeniu się skóry. Dzięki temu zabiegowi pozbędziesz się lub znacznie zniwelujesz różnego rodzaju przebarwienia na skórze, pajączki, rumieńce, zaczerwienienia i inne. Podczas zabiegu skóra w sposób dynamiczny pobudzana jest do wytwarzania kolagenu co powoduje odmłodzenie.

Komentarze